Filters Reset
Save Search (1)
Save your search to get Alerts
29 Properties
29 Properties Available
List
The average price in the selected areas has remained stable. Learn more
- 1/24 24
2 Beds 1 Bath 864 SqFt$345,000New - 3D
3 Beds 2 Baths 1,260 SqFt$599,000New - 1/24 24
2 Beds 1 Bath 924 SqFt$54,000Pending - 1/40 40
3 Beds 2 Baths 1,404 SqFt$424,000Active - 1/45 45
3 Beds 2 Baths 2,045 SqFt$925,000Active - 1/41 41
2 Beds 1 Bath 989 SqFt$185,000Pending - 1/17 17
2 Beds 1 Bath 1,044 SqFt$459,000BumpableBuyer - 1/34 34
4 Beds 3 Baths 2,122 SqFt$625,000Active - 1/41 41
2 Beds 2 Baths 1,200 SqFt$524,500Pending - 1/37 37
3 Beds 1 Bath 1,164 SqFt$399,900Active - 1/39 39
4 Beds 2 Baths 1,782 SqFt$447,000Active - 3D
5 Beds 2.1 Baths 2,128 SqFt$525,000Pending - 1/23 23
3 Beds 2 Baths 1,260 SqFt$540,000Price Dropped by $15K - 1/37 37
3 Beds 2 Baths 1,725 SqFt$484,000Price Dropped by $10K
3 Beds 1.1 Baths 1,188 SqFt$179,000Pending- 3D
1 Bed 1.1 Baths 1,120 SqFt$599,000Active - 1/32 32
3 Beds 2.1 Baths 2,560 SqFt$625,000Price Dropped by $50K - 1/40 40
3 Beds 2 Baths 2,720 SqFt$544,000Pending - 1/11 11
0.52 Acres$128,000Active - 1/4 4
0.54 Acres$170,000Price Dropped by $7K - 1/9 9
4.84 Acres$375,000Active - 1/14 14
1,325 SqFt$320,000Active - 1/18 18
1.05 Acres$195,000Pending - 1/11 11
1 Acres$149,900Price Dropped by $20K
- 1
- 2